Co na posadzkę? Typy desek oraz paneli

Deska barlinecka jest najwyższej klasy podłogą złożoną z trzech pokładów. Jest ona w pełni wykonana z drewna oraz nie poddana żadnym modyfikacją. W jej produkcji scalono łatwość montażu z walorami estetycznymi. Deska jest dzielna na wszystkie odkształcenia i defekty mechaniczne, co zapewnia izolacje akustyczną oraz termiczną. Największa zaleta tego typu podłogi jest jej stu procentowa ekologiczność.

Można ją stosować w pokojach dziecinnych oraz sypialniach. Oprócz schematycznej trzy warstwowej techniki, materiał ma też siedem warstw lakieru. W pierwszej kolejności lakiery gruntujące, a następnie akrylowe podkłady aż po lakier nawierzchniowy utwardzony przez promienie UV. Wszelkie trzy warstwy tej podłogi są wykonane z drzewa.

Dwie pierwsze z drzewa iglastego, a kolejna jest zależna od życzenia klienta. Mamy prawo nawet zamówić panele podłogowe zupełnie surowe oraz sami je oporządzić – wypróbuj panele podłogowe Kalisz. Po paru latach użytkowania posadzkę jesteśmy w stanie rozebrać i poddać szlifowaniu, potem wystarczy ją polakierować żeby po raz kolejny uzyskać wysokiej klasy deskę barlinecką. Kiedy zdecydujemy się na podłogę z deski barlineckiej czeka nas parę znaczących wyborów. Po pierwsze musimy wybrać klasę drzewa z jakiej posadzka będzie wykonana. Klasy bazowe to rustic, exclusive, natur, selekt i family. Następne rodzaje różnią się kontrastem, rozmiarem sęków oraz kolorystyką. Później czeka nas wybór pomiędzy deską trzylamelową, a deską jednolamelową.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić