Świetnie robione zabiegi z obrębu medycyny estetycznej oferuje Aestetic Clinic z Poznania. Osoby, które się tutaj zgłaszają potraktowane są z priorytetem. Duże walory kliniki to profesjonalne podejście specjalistów oraz sympatyczna atmosfera. W klinice medycyny estetycznej można czuć się bezpieczniej, z uwagi na indywidualne nastawienie.

Doktor Włodzimierz Rosiński, założyciel kliniki zabiega o utrzymanie wysokiego poziomu usług medycznych. To członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty – Aging, który systematycznie się rozwija. W klinice można zobaczyć jego certyfikaty. Jest on również międzynarodowym trenerem technik liftingujących z wykorzystaniem nici Aptos. Zawsze technikę terapeutyczną dobiera bezpośrednio do pacjenta. Do zabiegów wykorzystywany jest innowacyjny sprzęt razem z środkami od sprawdzonych wytwórców. W propozycji usług są: zabiegi upiększające, odmładzające jak i zdrowotne. Z ich opisem można zapoznać się na witrynie https://www.wrosinski.pl/zabiegi/wolumetria-twarzy/.

Udostępnione są rekomendacje przed a także pozabiegowe oraz cennik. Ponadto o wszystko można spytać pracowników. Dane do kontaktu też są na witrynie. Placówka jest znana na terenie Poznania, z uwagi na to, że zatrudnieni są tutaj specjaliści którzy posługują się innowacyjnym sprzętem. Oferta zabiegów Aestic Clinic jest także walorem. Nie jest wobec tego czymś dziwnym, iż wiele osób wpisuje się tu systematycznie, gdy już raz skorzystają z danego zabiegu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY