Serwis PROXIFIT realizuje w Zielonej Górze rzetelną naprawę komputerów. Firma na początku prosperowała wyłącznie w Zielonej Górze, lecz aktualnie świadczone są także świadczenia zdalne. Interesanci oceniając serwis laptopów zielona góra w głównej mierze cenią rzetelne podejście do napraw a także szybkość w realizacji konkretnych zleceń. PROXIFIT chwali się mianem wyspecjalizowanej, ze względu na to, że wszyscy informatycy bez przerwy się kształcą. W efekcie, nie jest znaczące, od jakiej firmy wywodzi się sprzęt, bo umożliwione zostanie zrobienie naprawy. Poza serwisem konsol, padów, laptopów a także komputerów, oferowany jest również serwis smartfonów.

Reparacja odbywa się dopiero, jak informatycy zdiagnozują dany sprzęt oraz zrobią wycenę kosztów podjętych czynności. Zleceniodawcy, który będzie akceptować warunki współpracy może liczyć na szybką realizację zlecenia. Technicy nie tylko zajmą się bezproblemową naprawą, lecz mogą również udzielać porad klientom, którzy nie do końca orientują się w tym, jak dobrze użytkować sprzęt, aby nie dochodziło do następnej awarii. W dodatku rady techniczne udostępnione są na witrynie PROXIFIT. Eksperci po skończonej pracy przekazują pisemną gwarancję. Jeżeli potrzebne jest korzystanie z usług innego rodzaju, to też są one zrealizowane.

Firma proponująca profesjonalny serwis przenośnych komputerów osobistych i komputerów realizuje całość w zgodzie z życzeniami właścicieli sprzętu. Reparacje obejmują i komputery od różnych producentów: Lenovo, HP, DELL, Huawei, Acer, ASUS, SONY, Apple, MSI, SAMSUNG, bądź Toshiba. Zwykle są to: wymiana matrycy, zmiana dysku z przeniesieniem danych, zmiana wentylatora, wymiana gniazda zasilania, zmiana klapy matrycy, wymiana obudowy, wymiana baterii, wymiana portu HDMI, zmiana klawiatury, zmiana pamięci przechowującej informacji o działaniu programów, zmiana układu skalującego HDMI, zmiana kamery, zmiana procesora, wymiana past termoprzewodzących, usunięcie usterek powiązanych z elektroniką, usuwanie awarii po przedostaniu się wody pod obudowę, czy zmiana płyty głównej.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY