Reguły współpracy z serwisem 1688 są dla klientów od pierwszych chwil jasne. Pracownikom firmy trzeba ukazać, jakiego asortymentu się poszukuje w Chinach, a oni odnajdą propozycję najlepszą odnośnie konkretnych wyrobów. W następnej kolejności, wynegocjują w imieniu klienta korzystne warunki cenowe oraz powiązane stricte z realizowaniem zamówienia. Jeszcze przed sfinalizowaniem transakcji odbędą się testy konkretnych wyrobów. Eksperci organizujący importer tkanin z chin kontrolują wszystko na każdym etapie.

Zbiorą wszystkie wyroby do magazynu, sprawdzają je, a potem przepakują, by czegokolwiek nie uszkodzić. Można także spodziewać się tego, iż będą zajmować się wszystkimi formalnościami podczas odprawy celnej. Kolejno natomiast towar sprawnie dostarczony jest do kraju. Kompleksowe wsparcie w przewożeniu towarów z Chin jest doceniane. Klienci, jacy mają jakiekolwiek zapytania, dowiedzą się wszystkiego od specjalistów.

Oferta jest wyszczególniona na stronie internetowej. Szczegółowy opis działania platformy oraz to jak z niej zrobić użytek to także pożyteczne wiadomości, dostępne na stronie. Na tyle rzetelne wsparcie przyda się zwłaszcza wówczas, kiedy ktoś importuje towar z Chin pierwszy raz. Operacje handlowe mają okazję dokonywać pochodzące z Chin firmy pomiędzy sobą w swojej walucie. Marka ma biuro oraz magazyn w Chinach, co znacząco przyspiesza wszystkie realizacje. Zabezpieczone operacje handlowe przeprowadzane za pośrednictwem portalu 1688 są zagwarantowane.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY