Innowacyjne techniki podnoszenia posadzek i wzmacniania fundamentów to domena przedsiębiorstwa Wecker. Podstawą do poszczególnych zadań są iniekcje geopolimerowe, realizowane przez doświadczonych specjalistów.

Podnoszenie posadzek, wzmacnianie gruntu albo posadzki, stabilizacja fundamentów oraz wypełnienie pustek nie jest dla nich żadnym wyzwaniem. Świadczenia dedykowana są dla domów jednorodzinnych oraz wielorodzinnych. Można je także wykonywać w obiektach przemysłowych. W dziedzinie takiej jak wzmacnianie posadzek Wecker jest na prowadzeniu wśród firm konkurencyjnych.

Wszystko jest zrobione wzorowo, a duża część zleceń zrealizowana jest prędko, w dwa dni robocze. Eksperci poradzą sobie również wtedy, kiedy na posadzce położone jest ogrzewanie podłogowe. Klienci nawiązując kontakt z specjalistami ze wskazanej firmy nabierają przekonania, że powzięli słuszną decyzję. Wykonanie iniekcji z wykorzystaniem materiału polimerowego poprawi znacząco nośność podłoża gruntowego oraz podniesienia konstrukcji.

W efekcie podbicie posadzki zrobione jest wzorcowo. Tego typu proces wzmacniania pozwala na zagęszczenie gruntu pod konstrukcją bez wykopu, drgań, hałasu, czy zastosowania ciężkiego sprzętu. Tylko po zrobieniu wzmocnienia rozpoczyna się etap podnoszenia konstrukcji. Konsultacja jest nieodpłatna. W trakcie jej trwania ustala się ogólne zasady współpracowania a także podpisana jest umowa. W takiej sytuacji też mogą rozpocząć się prace.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY