Modele okularów, które można kupić w gabinecie Best Vision to modele od cenionych producentów. Nie tylko spełnią one swoją rolę, lecz w dodatku świetnie wyglądają. Dla chorych, jacy skorzystają z badania oczu udostępnione są głównie standardowe opcje stosowane w korekcji za pomocą okularów. Są to okulary: progresywne, z antyrefleksem a także zaprojektowane do pracy biurowej. Okulary progresywne przeznaczone mogą być do chodzenia, do pracy przy komputerze i do czytania. Spoglądanie przez ten rodzaj okularów jest instynktowne oraz polega na naturalnej pozycji spojrzenia w wskazanych wyżej pracach.

Okulary takie przystosowuje się indywidualnie, na bazie bieżącej wady wzroku. Doświadczony optyk bydgoszcz może również chorym przepisać okulary antyrefleksyjne, jakie są czymś standardowym w naprawie wzroku. Mają one wiele atutów. Do wiodących wliczają się: wyeliminowanie odbicia światła oraz nieestetycznych refleksów z powierzchni soczewek okularowych, zmniejszenie zmęczenia wzroku, polepszenie wygody wypełniania obowiązków zawodowych pośród osób pracujących przy komputerze, wyraźniejsze spostrzeganie rzeczywistości, wzmocnienie kontrastu, poprawa wygody czytania przy sztucznym oświetleniu. Soczewki do biura idealnie sprawdzają się u osób, które większość doby spędzają przy urządzeniach elektronicznych.

Oferta salonu obejmie też modele okularów specjalistycznych: chroniące przed promieniowaniem ultrafioletowym, ochraniające przed światłem niebieskim, soczewki dla oczu wrażliwych szczególnie na promienie słoneczne, relaksacyjne, korekcyjne z barwioną soczewką na stałe i przeciwsłoneczne. Salon realizuje też serwis okularów, w jakim najczęściej wykonywane są: mycie w myjce działającej na bazie ultradźwięków, dokręcenie wkrętów w oprawie, wyregulowanie zauszników, wyprostowanie oprawek, zmiana nosków i wymiana żyłek. Można również tutaj skorzystać z dostosowania oraz aplikacji korekcyjnych soczewek kontaktowych, zarówno służących do korekcji najczęściej pojawiających się wad wzroku, jak i dla osób z astygmatyzmem.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY