Wielu ludzi myśli o tym, aby mieć uśmiech z idealnymi zębami. Jednak w rzeczywistości bardzo różnie z tym bywa, bowiem jest wiele różnych czynników przez które ciężko to będzie osiągnąć. Na przykład żółte zęby są często wynikiem palenia tytoniu, spory wpływ na ich kolor ma też regularne picie kawy i nieprawidłowa dieta. Stomatologiczne gabinety oferują liczne wybielające zabiegi, jakie rzeczywiście są skuteczne, lecz również i trzeba za nie dość sporo zapłacić.

Coraz bardziej popularną metodą, po jaką chętnie sięgają osoby chcące poprawić wygląd swojego uśmiechu, są paski wybielające. Dużo informacji w ich temacie znaleźć można w internecie, na przykład po wpisaniu w wyszukiwarce hasła crest 3d white i przeglądnięciu wyświetlonych wyników. Jeśli ktoś rzeczywiście pragnie mieć białe zęby, a w jakiś sposób go będą ograniczać koszty, to za pomocą tego typu pasków uzyskać może satysfakcjonujący efekt. Ich stosowanie jest stosunkowo bezpieczne i z reguły nie będzie powodowało jakiś bardziej poważnych skutków ubocznych.

Trzeba jednak proces wybielania zrobić bardzo dokładnie, i co najważniejsze mieć świadomość możliwych zagrożeń. Sama zasada działania takich pasków nie jest skomplikowana. Robi się je z elastycznego tworzywa, które nasączone zostało odpowiednimi środkami chemicznymi. Przeważnie będzie to nadtlenek wodoru, ale czasami spotyka się też nadtlenek karbamidu. Te związki mają silne właściwości utleniające, z tego też powodu po wniknięciu w strukturę zęba wybielają go.

Paski nakładane być powinny przez okres od dwóch do czterech tygodni, trzeba je przy tym bardzo dokładnie dociskać, aby nie było kłopotów z ewentualnym nierównym wybieleniem. Jeśli wszystko zostanie prawidłowo zrobione, to rezultaty utrzymać się powinny nawet przez kilka miesięcy. To łatwe używanie jest jedną z głównych przyczyn dużego zainteresowania takimi paskami. Zachęcająca jest także ich cena oraz to, że bez problemów je można kupić w wielu miejscach, co powoduje że każdy będzie mógł zafundować taki zabieg i zrobić go w swoim domu.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY