GO4PHOTO dysponuje fotobudką, jaka będzie centrum wielu imprez. Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, o czym świadczy fakt, iż przykładowo w czasie uroczystości weselnej świetnie będą się czuć starsi, ale też dzieci. Pracownicy GO4PHOTO udostępnią bowiem również gadżety przygotowane dla nich. Opiekunowie będą mogli z kolei odpoczywać i dobrze się bawić, kiedy ich podopieczni będą miały zajęcie. Trzeba wobec tego przyznać, że jest to opcja, na którą warto się zdecydować.

Zrobione fotografie z fotobudki Para Młoda otrzymuje w postaci www, a w dodatku można zamówić wykonany na pamiątkę album. Poza zabawami weselnymi nad wyraz często fotobudka jest dobierana na różnego rodzaju imprezy o charakterze okolicznościowym: urodziny, przyjęcia, jubileusze, wieczory panieńskie. To także świetne rozwiązanie na zabawę urodzinową dzieci, Dzień Dziecka, bądź przygotowanie kącika podczas obchodzenia Pierwszej Komunii Świętej.

Bez dwóch zdań, event, na jaki wybierze się gadżet taki jak fotobudka 360 jest humorystyczny, pełen atrakcji, a każdy, kto zdecydowany będzie na korzystanie z fotobudki może oczekiwać na przywołujące później wspomnienia zdjęcia. Co ciekawe, fotobudka jest na równi z chęcią typowana na eventy integracyjne, w zamyśle promowania działalności. Klienci z pewnością będą nią zaciekawieni, a na dodatek mają okazję zamówić fotografię z brandem prowadzonej przez siebie działalności. Firma, która decyduje się na ten krok będzie też odbierana jako nowoczesna.

Dodatkowo to doskonały zamysł na wydarzenia podczas których firmy się promują, kongresy, czy na przykład na otwarcie sklepu. Pawilon, w jakim znajdzie się fotobudka utworzy pozytywny profil firmy a także jej załogi. Wypożyczenie fotobudki powiązane jest również z zapewnieniem: brandingu animacji, strony dla wydruków, brandingiem GIFBOXA, możliwością modyfikacji aplikacji, opieką sumiennych animatorów, pozyskaniem licznych interesujących i wywołujących uśmiech akcesoriów, niemałym doborem teł, jak i uzyskaniem akcesoriów o określonej tematyce, zrobionych na prywatne zamówienie.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY