Ekskluzywnie prezentujące się pierścionki z diamentem proponowane przez QUEEN DIAMOND są ochoczo dobierane przez klientki i klientów, jakim zależy na tym, by kupować jedynie wywodzące się z branży jubilerskiej produkty wysokiej wartości użytkowej. Każdy pierścionek z diamentem wykonany jest odręcznie, przez doświadczonych jubilerów w nowoczesnej fabryce. Z tego powodu warto przyglądać się dostępnym projektom i wybrać ten pierścionek, jaki zmieści się w naszych możliwościach finansowych a także będzie odpowiadał naszym preferencjom odnośnie tego, jak prezentuje się wizualnie.

Pierścionki te dostępne są w cenie od 2500 do 15 000 złotych. Można je też dobierać po ciężarze diamentu umieszczonego w centrum. Pierścionki posiadają przeróżne prezencje oczek, od minimalistycznych po awangardowe, czyli można wyszukać coś w swoim guście albo osoby, której ten pierścionek zamierza się wręczyć, przykładowo w ramach pierścionka zaręczynowego.

Na każdym z pierścionków zrobionych z naturalnych diamentów zamieszczony jest certyfikat autentyczności z podpisem laserowym umieszczonym po boku diamentu. Klienci mają możliwość również oczekiwać na bezpłatne naniesienie graweru oraz regulację rozmiaru pierścionka. Na modele pierścionków podanej marki przyznana jest dozgonna gwarancja. QUEEN DIAMOND to marka, jaka nie bez powodu znana jest nie tylko w Polsce, lecz także w Niemczech i otrzymała dużo branżowych wyróżnień.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY