Terapie a także masaże, z których można korzystać w Balanse Gabinet Terapii Naturalnych

Metody oddziaływań terapeutycznych a także masaże, z jakich można korzystać w Balanse Gabinet Terapii Naturalnych są realizowane przez doświadczonych specjalistów zajmujących się medycyną naturalną. Są oni nad wyraz zaangażowani w swoją standardową pracę, a więc takie osoby, które się do nich skierują, natychmiast dostrzegają że była to po ich stronie odpowiednia decyzja. Proponowane z terapii to: terapia z użyciem pijawek, czyszczenie ciepłą świecą uszu, dieta medycyny chińskiej, terapia z użyciem biorezonansu, oraz stawianie baniek na zachowanie odporności. Oddzielną ofertę zabiegów punkt uwzględnił, kiedy chodzi o akupunkturę.

W zakresie tego pacjenci mają możliwość zrobić użytek z: tradycyjnej akupunktury, scalpoterapii, akupunktury pielęgnacyjnej twarzy, oraz nakłuwań przy pomocy moksy zawierającej nagrzane zioła. W wypadku masaży udostępnione są: masaż próżniowy, masaż uderzeniowo – dynamiczny, masaż z wykorzystaniem olejków eterycznych, masaż czułych punktów stóp, masaż z zastosowaniem mis tybetańskich, masaż miodem, masaż z wykorzystaniem ognia, masaż metodą delikatnego dotykania kręgosłupa, masaż uciskowy pobudzający krążenie limfy, masaż oczu oraz masaż próżniowy twarzy. Można także zapisać się na zabiegi pielęgnacji jakimi są: masaż Kobido, kolagenowy rytuał pielęgnacji twarzy, masaż gua sha twarzy, jak i kinesiotaping twarzy.

Konkretne zabiegi pod kątem tego jak przebiegają, zaleceń, przeciwwskazań, jak i wymaganych wyników scharakteryzowane są pod domeną balanse.pl gdzie opłaca się zaglądać, by zobaczyć na przykład cennik. W przypadku wątpliwości, dodatkowych zapytań udziela personel. Gabinet rozpoznawalny jest również z tego, że można do niego wpisać się na diagnozę. Wykwalifikowani specjaliści oferują: ocenę jakościową kropli krwi, biorezonans, badanie poziomu homocysteiny, analizę pierwiastkową z włosów, analizę nietolerancji pokarmowych, badanie poziomu witaminy D, oraz diagnozę pod względem pojawienia się robaków.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić