Myjnie bezdotykowe zaprojektowane dla klientów prywatnych oferuje marka Redconst. Firma zdobyło pozytywne rekomendacje od dotychczasowych współpracowników. Można je zobaczyć na witrynie online, wraz z dowolnymi realizacjami. Dla osób, które dotychczasowo były zdecydowane korzystać z usług głównie ważne jest to, iż eksperci podejdą do każdej współpracy elastycznie.

Poza tym, doceniane jest eksperckie wsparcie w prowadzeniu myjni a także to, że specjaliści dostarczą płynów potrzebnych do funkcjonowania myjni. Oczywiście, najczęściej natomiast jest podkreślone, iż myjnia bezdotykowa jest sprawna oraz powstaje na podstawie zachowania najwyższych sprawdzonych sposobów. O tym, jakie są zasady współpracowania można dowiedzieć się ze strony online. Ponadto, wiadomości są podane w trakcie pierwszego kontaktu, zarówno telefonicznego, ale też gdy uzupełniony jest formularz zgłoszeniowy.

Redconst przede wszystkim proponuje specjalny program partnerski, w obrębie którego otrzymuje się karty fizyczne, ale też korzysta się z apki mobilnej. Jest to rozwiązanie bardzo komfortowe dla klientów myjni oraz łatwe w zarządzaniu dla jej właścicieli. Wpływa w takim razie bardzo dobrze na działanie danego miejsca. Nowoczesna technologia mycia, opierająca się na detalach sprawi, że kierowcy z chęcią powrócą do tego obiektu po raz kolejny. Osoba zdecydowana na nawiązanie współpracy dostanie gwarancję, iż eksperci będą zajmować się opracowaniem całej dokumentacji, a także wyszukają ziemię pod inwestycję.

Zajmą się między innymi uzyskaniem pozwolenia na wybudowanie oraz podłączeniem wody i prądu. Opracowany będzie też plan biznesowy, z wytyczeniem kosztu wybudowania myjni, jej obrotów, a także podaniem okresu zwrotów z zainwestowania. Każda płyta oraz wiata zostaną zbudowane na bazie indywidualnych potrzeb zamawiających pod kątem ilości systemów myjących a także stanowisk. Eksperci będą zajmować się też przeprowadzeniem testów.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY