Jednym z bardziej nowatorskich pomysłów w zakresie sprzątania są odkurzacze centralne beam. Co prawda od dawna używa ich branża hotelowa, to niedawno dopiero zaczęły się one pojawiać w prywatnych domach. Ze względu na szereg posiadanych zalet takie rozwiązanie wybierane jest przez wielu właścicieli, z tym że z praktycznych powodów najkorzystniej zaplanować jego wykonanie na etapie budowy domu.

Po pierwsze odkurzacze centralne zestawy są praktyczne i wygodne w czasie użytkowania. Nie trzeba martwić się plątającymi kablami, dostępem do gniazdka elektrycznego czy też ciąganiem za sobą urządzenia. Starczy podpiąć elastyczną, lekką rurę do dowolnego gniazda, aby skutecznie i szybko wysprzątać co potrzeba.

Rury robocze z reguły posiadają kilkumetrową długość, co pozwala na wygodne dotarcie do wszystkich miejsc. Kolejnym plusem, jaki mają odkurzacze centralne vacuflo, jest wydajność. W porównaniu ze zwykłymi odkurzaczami są one kilkukrotnie mocniejsze, co bezpośrednio ma przełożenie na skuteczność przy sprzątaniu. Projektanci tę skuteczność zwiększają jeszcze przez użycie wydajnych zestawów filtrów, zatrzymujących prawie sto procent zanieczyszczeń.

Przez to odkurzacze centralne cyclovac świetnie sprawdzają się w domach, w jakich mieszkają alergicy, ponieważ zapewniają skuteczne eliminowanie znajdujących się na podłogach czynników uczulających. Wielu posiadaczy również z pewnością doceni ciszę, bowiem takie odkurzacze działają praktycznie bezgłośnie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY