Nieprzewidziana awaria czy stłuczka mogą się zdarzyć na ulicy każdemu. Nawet jeśli się jeździ ostrożnie, to jednak trafić można na kogoś, kto uważał nie będzie i spowoduje nieplanowane zdarzenie. Czasami po takich sytuacjach da się odjechać, ale często pojazd nie będzie się jednak nadawał aby kontynuować podróż. W takim też przypadku trzeba jakimś sposobem niesprawne auto odholować, czy to pod swój dom, czy do jakiegoś warsztatu, w jakim zostanie przeprowadzona naprawa.

Najlepsza będzie do tego celu jakaś dobra pomoc drogowa Lublin, jaka szybko podjedzie na miejsce zdarzenia i odwiezie później pojazd do wskazanego miejsca. Aktualnie spora ilość kierowców ma przy polisie OC również jakiś assistance, przez co nie będą oni musieli ponosić żadnych kosztów.

Wszystkim się bowiem zajmie ubezpieczyciel, w tym też znalezieniem kogoś, kto przyjedzie lawetą. Jeśli jednak ktoś nie będzie posiadał assistance, to będzie musiał samemu pomyśleć o tym, żeby lawetę zamówić, a potem zapłacić za nią. Dlatego też można ze sobą mieć na wszelki wypadek numery kontaktowe do sprawdzonych firm, ponieważ nie wiadomo nigdy kiedy się mogą przydać. Rzecz jasna zawsze można też będzie na miejscu spróbować coś znaleźć, chociaż w dużym stresie i nerwach nie zawsze będzie to łatwe. Niestety bez przerwy można trafić na nieuczciwych przedsiębiorców, którzy wykorzystują ciężką sytuację poszkodowanych i chcą zarobić na nich dużo podwyższając stawki.

Z tego też powodu kluczową sprawą zanim się poprosi o podjechanie jest dokładne ustalenie szczegółów płatności. Jeśli podane ceny będą mocno odbiegać od rynkowych, to wówczas najlepiej poszukać kogoś innego, kto zaoferuje normalniejsze warunki. Spore znaczenie również ma, szczególnie w przypadku brzydszej pogody czas, po jakim tania laweta Lublin będzie w stanie podjechać na miejsce awarii. Oczekiwanie na mrozie czy deszczu przez długie godziny na pewno nie będzie przyjemne, tak więc warto i o tę rzecz dokładnie się dopytać.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY