Odkurzacze akumulatorowe „Mam już odkurzacz, po co mi odkurzacz?” nie mów tego! Małe wynalazki to często rozwiązania, które ratują lub przynajmniej ułatwiają życie. Na przykład, jeśli masz bezprzewodowy odkurzacz, nie musisz otwierać dużego odkurzacza, aby rozsypać małe okruchy. Co więcej, jeśli te okruchy znajdują się w trudno dostępnych miejscach, bezprzewodowy odkurzacz może być doskonałym wybawcą. Lub;

Jeśli masz kota lub psa, nie musisz bez przerwy myć samochodu z powodu wypadania włosów i nie musisz wkładać odkurzacza do samochodu. Modele odkurzaczy z akumulatorem: Możesz zarówno zapewnić dokładne czyszczenie, jak i stworzyć higieniczne środowisko w praktyczny sposób, kupując ręczne odkurzacze z akumulatorem, które zapewniają sprzątanie i higienę w Twoich pomieszczeniach dzięki wysokiej wydajności i długotrwałej, łatwej w użyciu, lekkiej , łatwe do przechowywania, wydajne odkurzacze zamiatające. zanim kupisz, sprawdź to

Czyszczenie jest teraz znacznie łatwiejsze dzięki przenośnym modelom odkurzaczy akumulatorowych, które są zwykle używane do twardych podłóg. Black&Decker, Fakir, Conti, Electrolux, Bosch, Kenwood, Hoover, Fantom, Arnica, Siemens, Rowenta, Profilo, Philips, Mini, King, Kracher, Beko i Arcelik to najwyższej jakości, najmocniejsze i najtrwalsze marki sprzętu AGD. Modele odkurzaczy akumulatorowych, modele odkurzaczy akumulatorowych rapido, modele odkurzaczy dmuchanych, modele odkurzaczy do czyszczenia na mokro / na sucho, praktyczne modele odkurzaczy akumulatorowych, modele odkurzaczy ze zniżką, tanie modele odkurzaczy, niedrogie modele odkurzaczy, modele odkurzaczy kampanii, Odkurzacz ładowalny na raty W kategoriach elektroniki domowej i urządzenia elektryczne.

Kilka rzeczy do rozważenia przy zakupie odkurzacza Dyson

Rzeczy do rozważenia przy zakupie odkurzacza:

Zwróć uwagę na moc Dyson!

Wysoka moc niekoniecznie jest wskaźnikiem dobrej wydajności. Moc jest związana z ilością zużytej energii elektrycznej i nie ma wpływu na pobór pyłu. Wszyscy producenci do tej pory oceniali wszystkie swoje produkty w watach i airwatach. Ocena silników elektrycznych według ich mocy spowodowała, że ​​pojęcie „mocy” przez lata było mylone z „wydajnością”. Jednak waty i powietrzne waty pokazują moc silnika, a nie moc odsysania kurzu przez odkurzacz. Z tego powodu przy zakupie odkurzacza należy zwrócić uwagę na siłę ssania.

Niech to będzie praktyczne – odkurzacz bezprzewodowy Dyson

Bez względu na to, jaki rodzaj odkurzacza kupisz, wiadomo, że powinien być łatwy w użyciu. Zidentyfikowanie tego, czego nie lubisz w swoim obecnym odkurzaczu Dyson, może wyjaśnić, na czym powinieneś się skupić przy następnym odkurzaczu.

Kupując nowy odkurzacz Dyson, warto wcześniej określić preferencje (pionowy lub cylindryczny itp.), które mogą się różnić w zależności od wagi produktu i osoby. Ponadto, jeśli wolisz produkty o dużej zwrotności, które nie zmęczą Cię przy pierwszym wypróbowaniu produktu, łatwiej będzie Ci się poruszać wokół mebli i poświęcisz mniej wysiłku.

Upewnij się, że jest cicho

Jednym z czynników, które należy wziąć pod uwagę, jest również poziom dźwięku. Niektóre odkurzacze mają nieznośny poziom dźwięku, a odkurzacze powinny być preferowane na poziomie, który pozwala przynajmniej słyszeć dzwonek telefonu lub drzwi podczas sprzątania. Aby dać konkretny przykład, poziom dźwięku standardowego odkurzacza wynosi 78 decybeli, podczas gdy najcichszy to 68 decybeli, co jest normalnym poziomem mowy. Biorąc pod uwagę, że hałas podwaja się na każde 3 decybele, istnieje poważna różnica między 68 a 78 decybelami.

Czy powinienem mieć worek na kurz czy bez worka?

W ostatnich latach, chociaż odkurzacze bezworkowe i z filtrem wodnym sprzedały się częściej niż modele z workami na kurz, modele z workami na kurz nadal cieszą się popularnością. Ponieważ większość odkurzaczy nowej generacji z workami na kurz ma na wylocie powietrza filtry hepa lub podobne, podobnie jak modele wodniste i bezworkowe, które faktycznie zmniejszają ilość wyrzucanego kurzu.

Bez worka na kurz (w przypadku wysokiej filtracji). Jednym z bardzo ważnych, ale często pomijanych punktów jest to, że wciągnięty pył może pozostać w komorze. Dzięki wysoce zabezpieczonej filtracji pyły zassane do komory nie przedostają się z powrotem do naszego domu z wylotu powietrza odkurzacza.

Filtr HEPA

Większość odkurzaczy na rynku jest odpowiednia w tej filtracji. Jednak filtry HEPA o wyższej ochronie, które lepiej filtrują powietrze, są zalecane dla osób cierpiących na astmę i alergie, które mogą być wrażliwe na jakość odpadów w Twoim domu. Filtr HEPA (High Efficiency Particulate Filter) wyłapuje drobne cząsteczki kurzu, które powodują objawy astmy i alergii. Filtr HEPA odfiltrowuje 99,97% cząsteczek o wielkości 0,3 mikrona. Według standardów domowych jest to całkiem niezły poziom filtracji. Filtry HEPA mają różne poziomy filtracji – im większa liczba filtrów, tym więcej cząstek zostaje odfiltrowanych. Wraz z filtrem HEPA sama próżnia musi być szczelna, aby żadne cząsteczki kurzu nie mogły się wydostać.

Szukaj wysokiej świadomości marki

Bycie znaną marką zapewnia rozwiązywanie problemów, których można doświadczyć w ramach gwarancji produktu. Jednak zamiast firm, które produkują wszystko, doświadczenie firm, które pracują tylko na odkurzaczach niesie ze sobą jakość wyprodukowanego przez odkurzacz 1 koszulki w porównaniu do firm, które produkują wszystko inne.

Zwróć uwagę na jakość ich urządzeń. Większość firm nie gwarantuje jakości aparatury. A jeśli jest zrobiony z naprawdę złego materiału, czasami może się zepsuć nawet przy pierwszym użyciu. Przede wszystkim należy preferować firmy, które dają gwarancje na wszystkie swoje aparaty, jeśli tak nie jest, należy sprawdzić pochodzenie produkcyjne próżni. Preferowane powinny być produkty wyprodukowane w Europie lub Ameryce.

Długi okres gwarancji

Jakość odkurzacza może również wskazywać na to, czy produkt przetrwa tylko 1-2 lata, czy znacznie dłużej. Oceniając trwałość, należy również wziąć pod uwagę jakość materiału odkurzacza. Innym wskaźnikiem tego czynnika jest okres gwarancji udzielony produktowi przez firmę importera, jeśli na silnik produktów udzielana jest osobna gwarancja, nie należy jej pomijać.

Jeśli wykładzina podłogowa jest za dużo, nie używaj trzepaczki

W związku z szybkim stylem życia, dywany od ściany do ściany prawie nie istnieją w naszych domach. Dlatego jeśli masz w domu niewielką ilość dywanu, nie ma potrzeby kupowania produktu ze szczotką do trzepaczki. Jeśli jednak masz astmę i alergie, zdecydowanie powinieneś zwrócić uwagę na tę funkcję, nawet jeśli masz mały dywan. Ponieważ szczotka do trzepaczki do dywanów umożliwia dokładne czyszczenie poprzez czesanie włosów z dywanu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY