O nas

Nasze biuro architektoniczne istnieje na rynku projektowym już od ponad 20 lat. Efektem naszej pracy jest kolekcja ponad 1000 różnego rodzaju dokumentacji budynków mieszkalnych począwszy od niezwykle prostych i tanich w budowie domów jednorodzinnych, poprzez atrakcyjne wizualnie i niezwykle funkcjonalne koncepcje zabudowy szeregowej oraz wielorodzinnej aż po projekty okazałych willi i rezydencji.

Nasze projekty opieramy na indywidualnych i autorskich rozwiązaniach. Nie boimy się iść z duchem czasu a w architekturze szukamy nowatorskich rozwiązań, nie zapominając równocześnie o tych praktycznych i sprawdzonych. Dzięki temu nasi klienci mogą otrzymać od nas zarówno propozycje wyróżniające się i odważne, jak i te tradycyjne, czerpiące z najlepszych wzorców,  wszystkie z gwarancją najwyższej jakości.

Drugim, lecz niemniej istotnym, filarem działalności naszego biura architektonicznego są projekty budynków dla biznesu. Obecnie posiadamy w swojej ofercie ponad 200 dokumentacji tego typu. Są wśród nich projekty hoteli, biurowców, warsztatów samochodowych, aptek, sklepów, domów spokojnej starości  i wiele innych, wszystkie w niezwykle atrakcyjnych cenach, dzięki czemu są one wręcz idealne na start działalności biznesowej.

Nasze dokumentacje zawsze stoją na najwyższym poziomie. Niezależnie czy jest to projekt małego domku czy okazałego hotelu, nasi inżynierowie zawsze dokładają najwyższej staranności przy sporządzaniu rysunków technicznych. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą naszych dokumentacji projektowych zarówno na naszych stronach internetowych www.kbprojekt.pl, www.dyskontprojektow.pl jak i w zakładce nasze projekty.